Hakkımızda


Budatamam ile bu da tamam!

Alışveriş listeleri, telefon trafikleri, karışan magnetler, unutulan siparişler, kısık ateşte telaşa bırakılmış mutfak ihtiyaçları artık çok geride kaldı. Evden çıkmadan, esnaf işletme dolaşmadan tüm gıda ihtiyaçlarınız, üstelik bildiğiniz yerden artık tek bir uygulama ile kapınızda!

Budatamam; yaşadığınız semte hizmet veren, gıda alanında faaliyet gösteren işletmeleri (manav, kasap, şarküteri, kuruyemişçi, balıkçı, aktar, gıda butikleri vb.) sizler ile buluşturur.

Online gıda alışverişinizde sizlere daha fazla ürün/satıcı çeşidi sunar ve ihtiyacınız olan ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmalı olarak görüntüler.

Sadece paketlenip raflarda kullanıcısını bekleyen ürünleri değil, size teslim edilmek üzere hazırlanan sağlıklı, taze, doğal, organik ve yöresel ürünleri de kapınıza getirir.

‘Hemen’ ya da ‘belirlenen saat’ teslimat seçenekleri ile işletmelere gitmeye gerek kalmadan tazeliği, zamanı ve memnuniyeti teslim alabilirsiniz.

Evin küçük çocuğu ya da zamanın kıymetini bilen, trafik ve park problemine takılmadan tazeliğe ulaşmak isteyen büyükler, hepimiz için artık bu da tamam!

BUDATAMAM ELEKTRONİK İLETİŞİM TANITIM PAZ. GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

Sanayi Mah. Teknopark Bulv. Teknopark 4A Apt. No: 1/4A/101 34906 Pendik / İstanbul

 

E-Posta: hello@budatamam.com
Telefon: 0850 420 0 238